o nas

Jeżeli czytasz ten tekst, to może oznaczać, że jesteś zainteresowany aktywnym spędzeniem wolnego czasu na łonie przyrody.

Dobrze trafiłeś. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, której pasją jest przyroda. Nasza firma powstała w 2009 roku i była pionierem kajakarstwa w naszym regionie. Naszą ofertę stworzyliśmy zarówno dla początkujących kajakarzy, rodzin z dziećmi jak i osób szukających adrenaliny na spływie.

Do Państwa dyspozycji mamy kajaki dwuosobowe oraz deski SUP. Cały sprzęt wykonany jest z polietylenu, przez co jest trwały i odporny na uszkodzenia. Troskliwa obsługa z naszej strony sprawi, że będą Państwo czuli się bezpiecznie. Jako firma jesteśmy elastyczni, gotowi do współpracy i, co najważniejsze, posiadamy odpowiednie poczucie PH (poczucie humoru).

W miejscowości Jeziorko znajduje się nasza baza. Można zostawić tutaj bezpiecznie samochód, zrobić ognisko czy po prostu posiedzieć nad brzegiem rzeki.
Zapomnij o gonitwie dnia codziennego, odetchnij świeżym powietrzem w towarzystwie przyjaciół lub rodziny, usiądź na trawie, popatrz na płynącą wodę, wyluzuj i nie pędź. Zatrzymaj się na kilka chwil, bądź tu i teraz- my ogarniemy resztę.

Nasza baza w jeziorku

Na miejscu oferujemy: